14.6.2015

PODHŮRA bike 2015 14.6.2015

ON-LINE PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU  bude přístupná do pátku 12.6.2015 do 18:00.

Srdečně Tě zveme!

Přijeď si 14. června 2015 zazávodit na Podhůru

Zveme všechny příznivce horské cyklistiky k účasti na čtvrtém ročníku PODHŮRA bike 2015. Na krásných tratích na Podhůře si to po roce opět rozdají cyklisté všech věkových a výkonnostních kategorií. Pokud se Ti nebude chtít potit na trati, přijď se jen podívat a podpořit závodníky.

4. ročník s novým názvem

Zjednodušili jsme název závodu z původního Velká cena Chrudimi MTB XC na kratší a lépe zapamatovatelný název PODHŮRA bike!

Propozice závodu

V propozicích najdeš všechny potřebné informace k závodu, včetně kategorií a oficiálního rozpisu závodu schváleného dne 30.3.2015 STK SCPK.

On-line přihláška k závodu

Novinkou pro letošní ročník je možnost přihlásit se k závodu předem on-line přihláškou nebo vyplněním tištěné přihlášky v chrudimském Bike Sportu. Předem přihlášení mohou mít na startovním čísle své jméno nebo přezdívku!

Časový program

Časový program jsou noty, podle kterých by měly závody probíhat. Po zkušenostech z minulých ročníků moc prosíme všechny závoďáky - přijeďte včas a nenechávejte prezentaci na poslední chvíli, ať nemusíme zbytečně posouvat jednotlivé starty. Díky!


Tak ahoj na staru, těšíme se!
Pořadatelé z MTB Chrudim a Bike Sport Chrudim

Děkujeme našim partnerům!


Bike Sport Chrudim Stavební společnost Chrudim s.r.o. AZ Energies Sportovní areály města Chrudim AZ Prezip