Velká cena Chrudimi MTB XC 15.6.2014

Srdečně Tě zveme!

Přijeď si 15. června 2014 zazávodit na Podhůru

Zveme všechny příznivce horské cyklistiky k účasti na čtvrtém ročníku Velké ceny Chrudimi. Na krásných tratích na Podhůře si to po roce opět rozdají cyklisté všech věkových a výkonnostních kategorií. Pokud se Ti nebude chtít potit na trati, přijď se jen podívat a podpořit závodníky.

Slavnostní otevření prvního singltreku na Chrudimsku!

V deset hodin dopoledne, před startem prvních kategorií, proběhne za účasti zástupců města Chrudim slavnostní otevření nově vybudovaného Singltreku Podhůra.

Propozice závodu

V propozicích najdeš všechny potřebné informace k závodu, včetně kategorií a oficiálního rozpisu závodu schváleného dne 21.4.2014 STK SCPK.

On-line přihláška k závodu

Novinkou pro letošní ročník je možnost přihlásit se k závodu předem on-line přihláškou nebo vyplněním tištěné přihlášky v chrudimském Bike Sportu. Pokud se takto přihlásíš do 6.6.2014, můžeš mít na startovním čísle své jméno nebo přezdívku!

Časový program

Časový program jsou noty, podle kterých by měly závody probíhat. Po zkušenostech z minulých ročníků moc prosíme všechny závoďáky - přijeďte včas a nenechávejte prezentaci na poslední chvíli, ať nemusíme zbytečně posouvat jednotlivé starty. Díky!


Tak ahoj na staru, těšíme se!
Pořadatelé z MTB Chrudim a Bike Sport Chrudim

Kam dál?

Děkujeme našim partnerům!


Bike Sport Chrudim Stavební společnost Chrudim s.r.o. AZ Energies Sportovní areály města Chrudim AZ Prezip