Startovní listiny předem přihlášených

Startovní listiny předem přihlášených průběžně každý den aktualizujeme. Pokud jsi se přihlásil/a předem (on-line nebo v Bike Sportu) a nevidíš se v seznamu, tak nás kontaktuj, ať to můžeme prověřit.

Odrážedla (2013 a mladší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
46Andrysova LauraPardubiceLaurinka2013
1Budinská EliškaMTB ChrudimEliška2014
50Dundáčková EmaChrudimEma2013
78Faulhamer FilipMini Rider`sDaník Song & Play2014
68Felcmanová EllaPrahaEllinka2014
71Havel EliášGido TeamElísek2015
23Chvojková AlžbětaGHOST TeamBětuška2013
42Kocek DavidCyklo RD PardubiceDavídek2014
21Kubánek ŠimonMTB ChrudimŠimon2014
4Ludvíčková AnnaChrudimAnička2013
39Mejstřík JanExpress CZ Scott Team KolínHonzík2015
17Novák ŠtěpánHoliceŠtěpánek2013
87Nováková AnastazieSKI&BIKE modelarna-novakStazka2014
83Peroutková SoňaOnšovecSoňa2014
66Roušarová MichaelaChrudimMišule2013
18Šindelář JakubMTB ChrudimKubík2014
43Tomek MatyasChrudimMATY2013
76Vácha JaromírChrudimJára2014
80Vaníček Eveline MiaStojiceEve2014
28Víšek MatějSlatiňanyMáťa2014
49Vlková DorotaOrelDorča2014

Mikrožactvo (2011 a mladší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
58Benda StanislavKH Tour - BH Bikes teamStaník2012
61Dostál MikulášLukaviceMiki2012
73Fagertun TeoChrudimTEO2011
74Fagertun TessaChrudimTESS2012
69Felcmanová EllaPrahaEllinka2014
34Janáček TomášPardubiceZÁVOĎÁK TOMČIK2011
31Jungmann VojtěchOstravaVOJTA2011
51Klofanda JakubVysoké MýtoKubík2012
12Krátký VojtaHorní ŘediceZÁVOĎÁK2011
7Krejčíková AmálkaSezemiceAmálka2012
10Kusá AlenkaChrudimALÍK2012
86Nováková ViktorieSKI&BIKE modelarna-novakWiky2011
82Peroutková JindřiškaOnšovecJindřiška2012
55Pibyl PetrKupkolo MTB Team PardubiceJunior2012
3Plačková EllenChrudimEllčus2011
67Pleninger HynekSlatiňanyHynďa2011
65Roušar FrantišekChrudimFandík2011
20Tesař MarekSobětuchyMára2012
75Vácha AntonínChrudimToník2011
29Víšková AničkaSlatiňanyAnička2011
48Vlková ZuzanaOrelZůza2011
32Vyčítal ŠimonChrudimŠimáno2012
72Zelinková EvaKuněticeEvička2011

Minižactvo (2010 a 2009)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
27Blažková JolanaNasavrky bikersĎáblice z Nasavrk2010
60Dostál MatyášLukaviceMáťa2009
13Douděra PetrCC ChoceňPeťa2009
70Havel EliškaAdastra Sokol VeltěžElinka2010
52Klofandová NatálieVysoké MýtoNatálka2009
77Klýmová KlárkaPřeloučKlárka2010
57Kratochvílová ElenBike SportElenka2010
6Krejčíková EliškaSezemiceEli2009
19Kunc TomášGHOST junior teamTOM KUNC GHOST TEAM2009
2Ludvíček JakubChrudimJakub2009
41Němcová ŠtěpánkaVokolek-cycling-teamŠtěpa2009
33Odehnal LiborSkutečLiborek2010
5Panuš JakubChotecJakub2009
64Roušar BohumilChrudimBobík2009
25Sekyra FilipChrudimFíla2010
36Severyn RadimExpres.cz-scott Team KolínZávodník2010
81Sporyschová NelaTak Spartak VrchlabíNela2010
8Staněk JanCankoviceHonzik2010
15Štěpánková KláraChrudimKLÁRKA2009
44Šumpík JirkaBIKE FREAKS HOLICEJirka2009
45Urban DavidSlatiňanyDáda2010
79Vaníček Sophia EllenStojiceSissi2010
63Venzara JanPardubiceKylo Ren2010

Předžactvo (2008 a 2007)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
26Blažek AlešJaroslav Kulhavy Cycling Teamrychlík z Nasavrk2007
14Douděra FilipCC ChoceňFíďa2007
84Dvořák TomášHC ChrudimTomáš2007
59Elčkner NickCyklo BendlElčky2007
38Hanykova AdélkaINDIGO cycling team Rychnov n.K.INDIGO2008
30Hojková KarlaStaré HoliceKarlička2008
22Chvojka FilipGHOST TeamFilip Chvojka2007
53Janovský TomášKramolnaTOMÁŠ2008
85Jelínková NicolExpress CZ Scot team KolínNICOL2008
11Krátká ZuzkaBike freaks HoliceZUZKA V62008
56Kratochvílová AničkaBike sportAnička2007
9Kusá VeronikaChrudimVeverka2008
54Lhotáková AdélaBike Freaks HoliceÁďa2007
40Mejstřík MaritnExpress CZ Scott Team KolínMarťas2008
62Nechuta MarekBike Freaks HoliceMÁRA MÁ PÁRU !!!2007
16Novák VojtěchBike Freaks HoliceRarach2007
37Novotný Vojtěch JakubJezbořiceVojťák2007
24Rufr MartinBIKE FREAKS HOLICEMartin2007
35Severyn RichardExpres.cz-scott Team KolínStatečné srdce2007
47Vlk OndřejOrelOndra2008

Mladší žactvo (2006 a 2005)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
82Cindr JakubCyklo Bendl klubKubajs2005
73Čepová AdélaHlinskoAdéla2006
4Doležalová MarkétaBike Freaks HoliceMARKÉT2005
6Douděrová KateřinaCC ChoceňKáťa2006
77Exnarová VendulaMTB Spartak VrchlabíVendula2006
13Hojka FrantišekBike Freaks HoliceFANDA2005
53Nechutová VendulaBike Freaks HoliceVENDY2005
30Němcová AdélaVokolek-cycling-teamÁďa2006
2Panušová AnnaChotecAnna2006
34Petránková AdelaSdh PodhořanyAda2005
57Říha JakubBike Freaks HoliceJakub2005
7Štěpánek VítekChrudimVÍTEK2006
75Šubrt JanMTB Spartak VrchlabíJan2005
1Šulcová JanaExpres CZ - Scott Team KolínJanča2006
38Šumpík PavelBIKE FREAKS HOLICEPavel2006
25Urbánková BáraAK Spartak SlatiňanyBarča2006
60Volf MarekCK MTB Maraton HlinskoVlčátko2006

Starší žactvo (2004 a 2003)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
14Hojková ŠtěpánkaJaroslav Kulhavy Cycling TeamŠtěpikola2003
62Holcová EliškaCyklo ski -klub PoličkaEliška2003
10Kudláčková AnnaBIKE FREAKS HOLICEunicorn biker2004
51Lhoták VáclavBike Freaks HoliceSUP2004
33Petránková VeronikaSdh PodhořanyVerča2004
26Pleskačová NatálieEXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLINNatka2003
54Svoboda PavelVokolek-Cycling-TeamPavlač2003
76Teichman TomášMTB Spartak VrchlabíTT2003
61Volf PavelCK MTB Maraton HlinskoVlk2004

Kadeti / Kadetky (2002 a 2001)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
74Čepová BarboraHlinskoBarbora2002
45Holec JiříPustá KameniceJiří2002
67Horák DominikShort Bike Academy OpletalKanec2001
56Pechanec OndřejCyklobendlPechy2001
78Petříková MichaelaMTB Spartak VrchlabíMichaela2001
8Pinkas DanielBike Freaks HolicePiny2001
18Vrabec JiříBike Feaks HoliceOREL2002

Ženy, Juniorky (2000 a starší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
31Blažková VendulaSupGirlsVendy1996
50Dundáčková ZuzanaChrudimZuzana1982
15Fridrichová MichaelaSK SKIVELO neslyšících OlomoucMyšak1985
49Kašparová NatálieBIKE FREAKS HOLICENatka2000
87Kolegarová IvetaIN-LIFE Cycling teamIveta1988
66Panušová PetraSymbio+BMCPetra1975
39Štěpanovská EvaSymbio+ BMCEva Štěpanovská1994
42Vogelová DagmarCykloklub BendlDagmar1991
44Vtípilová JanaEleven Mercedes Benz Mitas TeamJaňule1992

Junioři (2000 a 1999)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
19Čejka DanielCK MTB Maraton HlinskoČejkys1999
58Hájek VojtěchCyklo BendlHajkys2000
80Horníček PetrÚstí nad OrlicíPetr 991999
83Krýda MiloslavCyklo Bendl KlubKocour2000
27Pradáč MichalCK MTB Maraton HlinskoMajkl1999
84Sodomka ŠtěpánCK MTB Maraton HlinskoŠtěpán2000

Muži (1998 - 1978)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
47Andrys ZdeněkPardubiceZdeněk A.1982
28Bakeš LiborChrudimLibor1983
46Beran LukášGHOST TEAMBERY1988
17Dohnal RomanSK SKIVELO neslyšících OlomoucROMDO1981
86Halfar MartineSeNBaciHalfi1989
63Holec JaroslavCyklo ski -klub PoličkaJarda1979
16Jungmann PavelSK SKIVELO neslyšících OlomoucPája1980
11Kocourek FrantišekSK SKIVELO neslyšících OlomoucFerry Kočka1983
52Kopecký LukášHartmanCZLukáš1978
72Luňáček JakubUniqa MTB JihlavaLUNY1979
20Pěček MartinSUPERIOR RIDERSChico1993
85Pešek VojtěchCk mtb maraton HlinskoVojtěch1989
35Picka PetrSymbio+BMCPetr1991
71Polan MichalKC Kutná HoraŽelvička1981
69Sládek TomášBAKAKO Nová PakaHZS Pardubice1988
81Solnička JanVysoké MýtoSolňa1992
48Šlor RobertPardubiceRobert1983
37Šumpík StandaBIKE FREAKS HOLICEStanda1978
9Tomeš JiříPardubiceLeder Gesellschaft1988
70Uhlíř MiroslavCYKLO PROFIUhlíř Miroslav1990
68Vácha MartinChrudimMartin1983
24Vaszily LumírSK SKIVELO neslysicich OlomoucLumča1986
23Veselík MarekHradec KrálovéMarek1984
12Víšek MarekHasiči PardubiceMára1979
43Vtípil RadekElevent Mercedes Benz Mitas TeamRadek Vtípil1983

Masters (1977 - 1966)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
65Čapek JanSK Skivelo neslyšících OlomoucČapek jan1973
29Němec LubošVokolek-cycling-teamKONRAD1976
3Panuš KarelSymbio+ BMCKarel1974
36Pastrnek PavelSK SKIVELO neslyšících OlomoucPAPAS1976
32Petranek AlešSdh PodhořanyAlda1973
41Salac Jirkamtb unhostbiker1976
40Schlegel Janmtb feltŠleglista1973
21Studýnka DavidSK SKIVELO neslyšících OlomoucDavid1976
55Svoboda PavelVokolek-Cycling-TeamSipita1971
79Šticha PavelCyklomaxPavel1972
5Tuláček MilanKolínMilan1976

Masters 50 (1967 a starší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
22Lederer VladimírCyklo RD PardubiceVladimír1962

Počet potvrzených startujících: 172

Děkujeme našim partnerům!


Logo Bike Sport
Logo Marlo AB
Logo PCI - Für Bau-Profis
Logo Sportovní areály města Chrudim
Logo Stavební společnost Chrudim
Restaurace U Kapličky v Chrudimi