Startovní listiny předem přihlášených

Ahoj,
níže jsou starovní listiny předem přihlášených, které budeme průběžně každý den až do uzavření přihlášek předem aktualizovat. Pokud jsi se přihlásil/a předem (on-line nebo v Bike Sportu) a nevidíš se v seznamu, tak nás kontaktuj, ať to můžeme prověřit.

Odrážedla (2010 a mladší)

číslojménoklub/obectext na čísleročník
1Eliška BudinskáMTB ChrudimEliška2014
4Anna LudvíčkováChrudimAnička2013
17Štěpán NovákHoliceŠtěpánek2013
18Jakub ŠindelářMTB ChrudimKubík2014
21Šimon KubánekMTB ChrudimŠimon2014
23Alžběta ChvojkováGHOST TeamBětuška2013
28Matěj VíšekSlatiňanyMáťa2014
39Jan MejstříkExpress CZ Scott Team KolínHonzík2015
42David KocekCyklo RD PardubiceDavídek2014
43Matyas TomekChrudimMATY2013
46Laura AndrysovaPardubiceLaurinka2013
49Dorota VlkováOrelDorča2014
50Ema DundáčkováChrudimEma2013
66Michaela RoušarováChrudimMišule2013
68Ella FelcmanováPrahaEllinka2014
71Eliáš HavelGido TeamElísek2015
76Jaromír VáchaChrudimJára2014
78Filip FaulhamerMini Rider`sDaník Song & Play2014
80Eveline Mia VaníčekStojiceEve2014
83Soňa PeroutkováOnšovecSoňa2014
87Anastazie NovákováSKI&BIKE modelarna-novakStazka2014

Mikrožactvo (2008 a mladší)

číslojménoklub/obectext na čísleročník
3Ellen PlačkováChrudimEllčus2011
7Amálka KrejčíkováSezemiceAmálka2012
10Alenka KusáChrudimALÍK2012
12Vojta KrátkýHorní ŘediceZÁVOĎÁK2011
20Marek TesařSobětuchyMára2012
29Anička VíškováSlatiňanyAnička2011
31Vojtěch JungmannOstravaVOJTA2011
32Šimon VyčítalChrudimŠimáno2012
34Tomáš JanáčekPardubiceZÁVOĎÁK TOMČIK2011
48Zuzana VlkováOrelZůza2011
51Jakub KlofandaVysoké MýtoKubík2012
55Petr PibylKupkolo MTB Team PardubiceJunior2012
58Stanislav BendaKH Tour - BH Bikes teamStaník2012
61Mikuláš DostálLukaviceMiki2012
65František RoušarChrudimFandík2011
67Hynek PleningerSlatiňanyHynďa2011
69Ella FelcmanováPrahaEllinka2014
72Eva ZelinkováKuněticeEvička2011
73Teo FagertunChrudimTEO2011
74Tessa FagertunChrudimTESS2012
75Antonín VáchaChrudimToník2011
82Jindřiška PeroutkováOnšovecJindřiška2012
86Viktorie NovákováSKI&BIKE modelarna-novakWiky2011

Minižactvo (2007 a 2006)

číslojménoklub/obectext na čísleročník
2Jakub LudvíčekChrudimJakub2009
5Jakub PanušChotecJakub2009
6Eliška KrejčíkováSezemiceEli2009
8Jan StaněkCankoviceHonzik2010
13Petr DouděraCC ChoceňPeťa2009
15Klára ŠtěpánkováChrudimKLÁRKA2009
19Tomáš KuncGHOST junior teamTOM KUNC GHOST TEAM2009
25Filip SekyraChrudimFíla2010
27Jolana BlažkováNasavrky bikersĎáblice z Nasavrk2010
33Libor OdehnalSkutečLiborek2010
36Radim SeverynExpres.cz-scott Team KolínZávodník2010
41Štěpánka NěmcováVokolek-cycling-teamŠtěpa2009
44Jirka ŠumpíkBIKE FREAKS HOLICEJirka2009
45David UrbanSlatiňanyDáda2010
52Natálie KlofandováVysoké MýtoNatálka2009
57Elen KratochvílováBike SportElenka2010
60Matyáš DostálLukaviceMáťa2009
63Jan VenzaraPardubiceKylo Ren2010
64Bohumil RoušarChrudimBobík2009
70Eliška HavelAdastra Sokol VeltěžElinka2010
77Klárka KlýmováPřeloučKlárka2010
79Sophia Ellen VaníčekStojiceSissi2010
81Nela SporyschováTak Spartak VrchlabíNela2010

Předžactvo (2005 a 2004)

číslojménoklub/obectext na čísleročník
9Veronika KusáChrudimVeverka2008
11Zuzka KrátkáBike freaks HoliceZUZKA V62008
14Filip DouděraCC ChoceňFíďa2007
16Vojtěch NovákBike Freaks HoliceRarach2007
22Filip ChvojkaGHOST TeamFilip Chvojka2007
24Martin RufrBIKE FREAKS HOLICEMartin2007
26Aleš BlažekJaroslav Kulhavy Cycling Teamrychlík z Nasavrk2007
30Karla HojkováStaré HoliceKarlička2008
35Richard SeverynExpres.cz-scott Team KolínStatečné srdce2007
37Vojtěch Jakub NovotnýJezbořiceVojťák2007
38Adélka HanykovaINDIGO cycling team Rychnov n.K.INDIGO2008
40Maritn MejstříkExpress CZ Scott Team KolínMarťas2008
47Ondřej VlkOrelOndra2008
53Tomáš JanovskýKramolnaTOMÁŠ2008
54Adéla LhotákováBike Freaks HoliceÁďa2007
56Anička KratochvílováBike sportAnička2007
59Nick ElčknerCyklo BendlElčky2007
62Marek NechutaBike Freaks HoliceMÁRA MÁ PÁRU !!!2007
84Tomáš DvořákHC ChrudimTomáš2007
85Nicol JelínkováExpress CZ Scot team KolínNICOL2008

Mladší žactvo (2003 a 2002)

číslojménoklub/obectext na čísleročník
1Jana ŠulcováExpres CZ - Scott Team KolínJanča2006
2Anna PanušováChotecAnna2006
4Markéta DoležalováBike Freaks HoliceMARKÉT2005
6Kateřina DouděrováCC ChoceňKáťa2006
7Vítek ŠtěpánekChrudimVÍTEK2006
13František HojkaBike Freaks HoliceFANDA2005
25Bára UrbánkováAK Spartak SlatiňanyBarča2006
30Adéla NěmcováVokolek-cycling-teamÁďa2006
34Adela PetránkováSdh PodhořanyAda2005
38Pavel ŠumpíkBIKE FREAKS HOLICEPavel2006
53Vendula NechutováBike Freaks HoliceVENDY2005
57Jakub ŘíhaBike Freaks HoliceJakub2005
60Marek VolfCK MTB Maraton HlinskoVlčátko2006
73Adéla ČepováHlinskoAdéla2006
75Jan ŠubrtMTB Spartak VrchlabíJan2005
77Vendula ExnarováMTB Spartak VrchlabíVendula2006
82Jakub CindrCyklo Bendl klubKubajs2005

Starší žactvo (2001 a 2000)

číslojménoklub/obectext na čísleročník
10Anna KudláčkováBIKE FREAKS HOLICEunicorn biker2004
14Štěpánka HojkováJaroslav Kulhavy Cycling TeamŠtěpikola2003
26Natálie PleskačováEXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLINNatka2003
33Veronika PetránkováSdh PodhořanyVerča2004
51Václav LhotákBike Freaks HoliceSUP2004
54Pavel SvobodaVokolek-Cycling-TeamPavlač2003
61Pavel VolfCK MTB Maraton HlinskoVlk2004
62Eliška HolcováCyklo ski -klub PoličkaEliška2003
76Tomáš TeichmanMTB Spartak VrchlabíTT2003

Kadeti / Kadetky (1998 a 1999)

číslojménoklub/obectext na čísleročník
8Daniel PinkasBike Freaks HolicePiny2001
18Jiří VrabecBike Feaks HoliceOREL2002
45Jiří HolecPustá KameniceJiří2002
56Ondřej PechanecCyklobendlPechy2001
67Dominik HorákShort Bike Academy OpletalKanec2001
74Barbora ČepováHlinskoBarbora2002
78Michaela PetříkováMTB Spartak VrchlabíMichaela2001

Ženy, Juniorky (1997 a starší)

číslojménoklub/obectext na čísleročník
15Michaela FridrichováSK SKIVELO neslyšících OlomoucMyšak1985
31Vendula BlažkováSupGirlsVendy1996
39Eva ŠtěpanovskáSymbio+ BMCEva Štěpanovská1994
42Dagmar VogelováCykloklub BendlDagmar1991
44Jana VtípilováEleven Mercedes Benz Mitas TeamJaňule1992
49Natálie KašparováBIKE FREAKS HOLICENatka2000
50Zuzana DundáčkováChrudimZuzana1982
66Petra PanušováSymbio+BMCPetra1975
87Iveta KolegarováIN-LIFE Cycling teamIveta1988

Junioři (1997 a 1996)

číslojménoklub/obectext na čísleročník
19Daniel ČejkaCK MTB Maraton HlinskoČejkys1999
27Michal PradáčCK MTB Maraton HlinskoMajkl1999
58Vojtěch HájekCyklo BendlHajkys2000
80Petr HorníčekÚstí nad OrlicíPetr 991999
83Miloslav KrýdaCyklo Bendl KlubKocour2000
84Štěpán SodomkaCK MTB Maraton HlinskoŠtěpán2000

Muži (1995 - 1975)

číslojménoklub/obectext na čísleročník
9Jiří TomešPardubiceLeder Gesellschaft1988
11František KocourekSK SKIVELO neslyšících OlomoucFerry Kočka1983
12Marek VíšekHasiči PardubiceMára1979
16Pavel JungmannSK SKIVELO neslyšících OlomoucPája1980
17Roman DohnalSK SKIVELO neslyšících OlomoucROMDO1981
20Martin PěčekSUPERIOR RIDERSChico1993
23Marek VeselíkHradec KrálovéMarek1984
24Lumír VaszilySK SKIVELO neslysicich OlomoucLumča1986
28Libor BakešChrudimLibor1983
35Petr PickaSymbio+BMCPetr1991
37Standa ŠumpíkBIKE FREAKS HOLICEStanda1978
43Radek VtípilElevent Mercedes Benz Mitas TeamRadek Vtípil1983
46Lukáš BeranGHOST TEAMBERY1988
47Zdeněk AndrysPardubiceZdeněk A.1982
48Robert ŠlorPardubiceRobert1983
52Lukáš KopeckýHartmanCZLukáš1978
63Jaroslav HolecCyklo ski -klub PoličkaJarda1979
68Martin VáchaChrudimMartin1983
69Tomáš SládekBAKAKO Nová PakaHZS Pardubice1988
70Miroslav UhlířCYKLO PROFIUhlíř Miroslav1990
71Michal PolanKC Kutná HoraŽelvička1981
72Jakub LuňáčekUniqa MTB JihlavaLUNY1979
81Jan SolničkaVysoké MýtoSolňa1992
85Vojtěch PešekCk mtb maraton HlinskoVojtěch1989
86Martin HalfareSeNBaciHalfi1989

Masters (1974 - 1965)

číslojménoklub/obectext na čísleročník
3Karel PanušSymbio+ BMCKarel1974
5Milan TuláčekKolínMilan1976
21David StudýnkaSK SKIVELO neslyšících OlomoucDavid1976
29Luboš NěmecVokolek-cycling-teamKONRAD1976
32Aleš PetranekSdh PodhořanyAlda1973
36Pavel PastrnekSK SKIVELO neslyšících OlomoucPAPAS1976
40Jan Schlegelmtb feltŠleglista1973
41Jirka Salacmtb unhostbiker1976
55Pavel SvobodaVokolek-Cycling-TeamSipita1971
65Jan ČapekSK Skivelo neslyšících OlomoucČapek jan1973
79Pavel ŠtichaCyklomaxPavel1972

Masters 50 (1964 a starší)

číslojménoklub/obectext na čísleročník
22Vladimír LedererCyklo RD PardubiceVladimír1962

Děkujeme našim partnerům!


Logo Bike Sport
Logo Marlo AB
Logo PCI - Für Bau-Profis
Logo Sportovní areály města Chrudim
Logo Stavební společnost Chrudim
Restaurace U Kapličky v Chrudimi