Startovní listiny 2019 předem přihlášených

Startovní listiny předem přihlášených průběžně každý den aktualizujeme. Pokud jsi se přihlásil/a předem (on-line nebo v Bike Sportu) a nevidíš se v seznamu, tak nás kontaktuj, ať to můžeme prověřit.

Odrážedla (2015 a mladší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
17Kovář DavidKolínDavídek Kovář2017
61Kubánek JanMTB ChrudimHONZÍK2016
57Marek JakubChrudimKubík2015
73Miškovská AndreaCSC klub z.s.Ája2015
76Nekvasil VítPraha 6Víťa2916
16Pivná AmelieMěstec KrálovéAMI2016
60Procházka PetrMedlešicePETY2015
10Šudomová HanaŽdírec nad DoubravouHAŇOUR2015
4Tomek PatrikChrudimPatricek2016
29Vyčítalová EmmaHoletínEminda2015

Mikrožactvo (2013 a mladší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
82Bárta VítSki klub HlinskoSNB, ski and bike2013
69Budinská EliškaMTB ChrudimEliška2014
98Hanušová KristýnaMoravanyKikeš2014
38Herzán OndřejPardubiceOndra2013
67Horáková JulieČáslavSportík Čáslav2013
6Kocek DavidCyklo RD PardubiceDavídek2014
14Kovář DanielKolínDaniel Kovář2014
1Kubánek ŠimonMTB ChrudimŠimon2014
65Lázničková VeronikaGHOST junior teamVERUNKA2013
12Ludvíčková AnnaChrudimANIČKA2013
72Miškovská LucieCSC klub z.s.Lucie2013
75Nekvasil VáclavPraha 6Váša2013
35Novák ŠtěpánBIKE FREAKS HOLICEŠtěpa2013
15Pivná RubyMěstec KrálovéRuby2014
25Roušarová MichaelachrudimMišule2013
70Růžička MikulášPardubiceMiki2013
32Seifert LukášPečkyLukáš Seifert2013
31Sokol Nicolas DominikVysoké MýtoDomča2013
80Sotona DavidChrudimDavídek2014
47Šindelář JakubMTB ChrudimKuba2014
9Šudomová HanaŽdírec nad DoubravouHAŇOUR2015
3Tomek MatyášChrudimMates2013
43Vlková DorotaOrelDorča2014
53Vondrová MichalaEXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍNMíša2013
58Znamenáček KarelHoliceKARAVANY - ZNACAR2013

Minižactvo (2012 a 2011)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
81Bártová EmaKkl HlinskoGiant slalom girl2011
51Benda StanislavExpres CZ Tufo Team KolínStanda Poel2012
41Dočkalová KarolínaSlatiňanyTygřík2012
20Dostál MikulášLukaviceMiki2012
63Gerega TadeášPardubice, Gorkého 1830 53002Táda FK Pardubice2012
39Herzán MarekPardubiceMára2012
66Horáková VanesaČáslavSportík Čáslav2011
18Hrůza MarekChrudimMARČA2012
2Janáček TomášPardubiceTOM2011
55Kopecký JanPrestige Cycling TeamHonzík2011
13Kopsova ŠárkaBendl2011
33Krupičková AdélaKKL HlinskoÁďa2011
49KVAPIL ADAMPEAK SPORT LITOMYŠLKVAPIL ADAM2011
64Lázničková BarboraGHOST junior teamBARUNKA2011
48Lokvencová AnežkaCyklo Bendl Vysoké MýtoAňule2011
54Macek ŠtěpánŽeleznohorák tým2012
74Mikolin VáclavChrudimVenouš2011
45Roček MatyášKostěniceMATY2012
24Roušar FrantišekchrudimFandik2011
26Starý MarekChrudimMarek Starý2012
27Starý VojtaChrudimVojta Starý2012
8Šudomová AnežkaŽdírec nad DoubravouANEŽKA2012
62Trojan MatějFK PardubiceMates2012
36Trojan MatyášTalent Bike KH2012
42Vlková ZuzanaOrelZůzi2011
52Vondra JanEXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍNHonzík2011
28Vyčítal ŠimonHoletínŠimáno2012

Předžactvo (2010 a 2009)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
30Beneš MatyášSlatiňanySUP2009
40Blažková JolanaNasavrky bikersTanečnice2010
19Dostál MatyášLukaviceMextr972009
44Douděra PetrJaroslav Kulhavý Cycling TeamPéťa2009
37Herzán JanPardubiceJanek2009
77Hrůzová GabčaChrudimGABČA2009
68Kratochvílová ElenVrchaElenka2010
56Kučera TobiášGhost team juniorGhost team junior2010
11Ludvíček JakubChrudimKUBÍK2009
5Panuš JakubBIKE FREAKS HOLICE2009
46Ročková DenisaKostěniceDENY2010
23Roušar BohumilchrudimBobík2009
71Růžičkova ŠarlotaPardubiceŠája2009
79Stanek FilipDDM HlinskoFilip2009
34Šalanda AdamPatry Cycling Team TřešťAvengers2010
22Štěpánková KláraChrudimTO DÁM!!!2009
7Šudoma OndřejDDM HlinskoONDRA2009
50Šumpík JiříBIKE FREAKS HOLICE2009
21Urban DavidSlatiňanyDafmen2010
59Vašina TimotejJaroslav Kulhavy Cycling Team2009

Mladší žactvo (2008 a 2007)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
3Blažek AlesJaroslav Kulahavy Cycling TeamRaketa z Nasavrk2007
66Janovský TomášAEROTEC SPORT TEAMTomáš2008
8Kopsa OndřejBendl2008
54Kopsa OndřejCyklo BendlOndra no.12008
6Krátká ZuzkaBIKE FREAKS HOLICE**ZUZKA**2008
50Kratochvílová AnnaVrchaAnička2007
40Kučera RadimGhost team juniorGhost team junior2007
28Mikolin AlešChrudimAlda2008
30Nachuta MarekBike Freaks HoliceMára2007
16Novák VojtěchHoliceRarach2007
33Papoušek AdamDašicePAPUN2008
11Rufr MartinBike Fraks Holice2007
61Stodola TomášCyklo BendlTomík2008
59Vrátil JáchymCyklo BendlJáchym2007

Starší žactvo (2006 a 2005)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
26Douděrová KateřinaJaroslav Kulhavý Cycling TeamKáťa2006
44Frühbauerová KateřinaDolní Sokolovec 46Káťa2006
25Kusý JanPoříčí u LitomyšleJan Kusý2005
31Nechutová VendulaBike Freaks HoliceVENDY2005
2Panušová AnnaBIKE FREAKS HOLICE2006
58Stodola MatějCyklo BendlMatěj2005
29Volf MarekCK MTB MaratonVlček2006

Kadeti / Kadetky (2004 a 2003)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
42Bukač AdamExpres CZ Tufo Team KolínBuky2003
45Frühbauer TomášDolní Sokolovec 46Tomáš2004
56Horaček ČestmirCyklo BendlTrhač řetězu2003
68Koblasa JiříCarla.Kupkolo Dvůr Králové nad Labem2004
5Kudláčková AnnaGhost junior teamGhost junior team2004
4Půlpán MatějWWW.SCOTTMTB.CZPULPIS2003
60Vrátil OndřejCyklo BendlOndra2004

Ženy, Juniorky (2002 a starší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
48Adámková JanaApache LOKO TrutnovZabiják1996
34Bergerová KarolinaCarla.kupkolo.czFaster1992
7Blažková VendulaAuto Mercia ChrudimMercia Chrudim1996
17Slavíková LindaAuto Mercia ChrudimLindík1980
15Sulakova Renataskivelo Olomouc1974

Junioři (2002 a 2001)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
27Grassinger DavidRabštejnská LhotaGrassa2002
55Hladik MartinCyklo BendlMartin2002
57Holec JiříCyklo BendlJiří2002
46Kočí ŠtěpánJaroslav Kulhavý Cycling TeamŠtěpán2002
38Kovaříček VojtěchJaroslav Kulhavý cycling teamVojtík2002
63Sládek AdamSK Žamberk Tessuti sport2002

Muži (2000 - 1980)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
47Adámek PetrApache LOKO TrutnovPeťánek1993
21Beran LukášGhost teamBERY1988
19Göbel JindřichSrchTaton1982
53Hájek VojtěchChrudimPrincátko2000
20Hursky DavidChrudimHura1981
18Jeřábek OndřejŘepištěCURLY1991
12Kocourek FrantišekSK SKIVELO neslyšících OlomoucFerry Kočka1983
32Meduna TomášSwiss Nik cycling teamMedy1998
49Pešek VojtěchCK MTB MARATON HLINSKOVojta1989
10Picka PetrVokolek_Cycling_TeamPeťan1991
52Pudil JiříTřešťPuďa1987
65Růžička JakubChrudimBlesk2000
1Šulc FilipDražkoviceSpecialized Fatboy1981
62Vapenik DavidRosiceDavid1991
13Vaszily LumirSK Skivelo neslysicich Olomouc5 Vassi1986
51Vopařil MilanGhost team1989

Masters (1979 - 1970)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
64Čapek JanSkivelo neslyšících olomoucJasan1973
36Kopecký LukášPrestige Cycling Team1978
39Kučera ViktorGhost teamGhost team1975
37Miškovský LiborCSC klub z.s.1970
24Němec LubošVokolek-cycling-teamKONRAD1976
23Pastrnek PavelSK SKIVELO neslyšících OlomoucPapas1976
14Strnad JosefHořičky1979
22Studýnka DavidSK SKIVELO neslyšících Olomouc1976
41Svoboda PavelVokolek-Cycling-TeamSipita1971
9Tříska LukášHradec Králové1977

Masters 50 (1969 a starší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
35Benda PavelExpres CZ Tufo Team Kolín1968
43Bystrianský JožkaGHOST team1954
67Koblasa JiříCarla.Kupkolo Dvůr Králové nad Labem1965
37Lederer VladimírCyklo RD Pardubice1962

Počet potvrzených startujících: 151

Děkujeme našim partnerům!


Bike Sport Chrudim MARLO AB Stavební společnost Chrudim s.r.o. AZ Energies Sportovní areály města Chrudim Restaurace U Kapličky v Chrudimi Auto MERCIA a.s - prodej a servis vozů ŠKODA v Chrudimi