Startovní listiny 2019 předem přihlášených

Startovní listiny předem přihlášených průběžně každý den aktualizujeme. Pokud jsi se přihlásil/a předem (on-line nebo v Bike Sportu) a nevidíš se v seznamu, tak nás kontaktuj, ať to můžeme prověřit.

Odrážedla (2015 a mladší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
17Kovář DavidKolínDavídek Kovář2017
16Pivná AmelieMěstec KrálovéAMI2016
10Šudomová HanaŽdírec nad DoubravouHAŇOUR2015
4Tomek PatrikChrudimPatricek2016
29Vyčítalová EmmaHoletínEminda2015

Mikrožactvo (2013 a mladší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
6Kocek DavidCyklo RD PardubiceDavídek2014
14Kovář DanielKolínDaniel Kovář2014
1Kubánek ŠimonMTB ChrudimŠimon2014
12Ludvíčková AnnaChrudimANIČKA2013
15Pivná RubyMěstec KrálovéRuby2014
25Roušarová MichaelachrudimMišule2013
32Seifert LukášPečkyLukáš Seifert2013
31Sokol Nicolas DominikVysoké MýtoDomča2013
9Šudomová HanaŽdírec nad DoubravouHAŇOUR2015
3Tomek MatyášChrudimMates2013

Minižactvo (2012 a 2011)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
20Dostál MikulášLukaviceMiki2012
2Janáček TomášPardubiceTOM2011
13Kopsova ŠárkaBendl2011
33Krupičková AdélaKKL HlinskoÁďa2011
24Roušar FrantišekchrudimFandik2011
26Starý MarekChrudimMarek Starý2012
27Starý VojtaChrudimVojta Starý2012
8Šudomová AnežkaŽdírec nad DoubravouANEŽKA2012
28Vyčítal ŠimonHoletínŠimáno2012

Předžactvo (2010 a 2009)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
18Beneš MatyášSlatiňany2009
30Beneš MatyášSlatiňanySUP2009
19Dostál MatyášLukaviceMextr972009
11Ludvíček JakubChrudimKUBÍK2009
5Panuš JakubBIKE FREAKS HOLICE2009
23Roušar BohumilchrudimBobík2009
34Šalanda AdamPatry Cycling Team TřešťAvengers2010
22Štěpánková KláraChrudimTO DÁM!!!2009
7Šudoma OndřejDDM HlinskoONDRA2009
21Urban DavidSlatiňanyDafmen2010

Mladší žactvo (2008 a 2007)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
3Blažek AlesJaroslav Kulahavy Cycling TeamRaketa z Nasavrk2007
8Kopsa OndřejBendl2008
11Rufr MartinBike Fraks Holice2007

Starší žactvo (2006 a 2005)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
2Panušová AnnaBIKE FREAKS HOLICE2006

Kadeti / Kadetky (2004 a 2003)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
5Kudláčková AnnaGhost junior teamGhost junior team2004
4Půlpán MatějWWW.SCOTTMTB.CZPULPIS2003

Ženy, Juniorky (2002 a starší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
7Blažková Vendulaauto Mercia ChrudimMercia Chrudim1996

Muži (2000 - 1980)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
12Kocourek FrantišekSK SKIVELO neslyšících OlomoucFerry Kočka1983
10Picka PetrVokolek_Cycling_TeamPeťan1991
1Šulc FilipDražkoviceSpecialized Fatboy1981
13Vaszily LumirSK Skivelo neslysicich Olomouc5 Vassi1810

Masters (1979 - 1970)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročník
9Tříska LukášHradec Králové1977

Počet potvrzených startujících: 46

Děkujeme našim partnerům!


Bike Sport Chrudim MARLO AB Stavební společnost Chrudim s.r.o. AZ Energies Sportovní areály města Chrudim Restaurace U Kapličky v Chrudimi Auto MERCIA a.s - prodej a servis vozů ŠKODA v Chrudimi