Startovní listiny 2018 předem přihlášených

Startovní listiny předem přihlášených průběžně každý den aktualizujeme. Pokud jsi se přihlásil/a předem (on-line nebo v Bike Sportu) a nevidíš se v seznamu, tak nás kontaktuj, ať to můžeme prověřit.

Odrážedla (2014 a mladší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročníkMPK
1Budinská EliškaMTB ChrudimEliška2014 
51Kindernay MaximKinders TEAMMaxim Kindernay2014 
40Klenovská ArianaPardubiceArianka2015 
13Kocek DavidRD CykloDavídek2014 
11Kubánek ŠimonMTB ChrudimŠimon2014 
65Kubelka JonášRabštejnská LhotaJonda2014 
30Meduna LukášPardubiceLuky2014 
73Pivná AmelieMěstec KrálovéAmeli2016 
61Pivná RubyMěstec KrálovéRUBY2014 
42Procházka PetrMedlešicePéťa2015 
34Šindelář JakubMTB ChrudimJakub2014 
7Šroler NikolasMŠ Rviště - Orlické Podhůří2015 
70Šudomová HanaŽdírec nad DoubravouHaňour2015 
37Tesař PatrikSobětuchyPáťa2015 
31Tomek PatrikChrudimPáťa2016 
45Vaniš PatrikSezemicePatrik2015 
9Vyčítalová EmmaHoletínEminda2015 

Mikrožactvo (2012 a mladší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročníkMPK
58Beděrka DominikPardubiceDOMČA2012 
78Horák JakubSK Sportík ČáslavKubík2014 
75Chroumal TomášBIKE TEAM LBSTOMÍK JEDE!2013 
74Chroumal VojtěchBIKE TEAM LBSVOJTA JEDE!2012 
36Jehlička RalfŠkrovádZávodník Ralf2013 
52Kindernay MaximKinders TEAMMaxim Kindernay2014 
19Ludvíčková AnnaChrudimAnička2013 
33Macek ŠtěpánChotěboř2012 
56Malík MarekCK Bítovská, PrahaMára2012 
29Meduna TomášPardubiceTom2012 
24Novák ŠtěpánHoliceŠtěpa2013 
62Pivná RubyMěstec KrálovéRUBY2014 
21Podstavková KristýnaHradec KrálovéKristýnka2013 
77Roček MatyášKostěniceMaty2012 
5Špačková AlicePardubiceAlí závodník2013 
8Šroler DominikMŠ Rviště - Orlické Podhůří2013 
69Šudomová AnežkaŽdírec nad DoubravouAnežka2012 
26Tesař MarekSobětuchyMára2012 
10Tomek MatyášChrudimMaty2013 
67Urban BenjaminAuto MERCIABeník2014 
66Urban MaxAuto MERCIAMaxík2012 
44Vaniš DominikSezemicrDominik2012 
4Vyčítal ŠimonHoletínŠimáno2012 

Minižactvo (2011 a 2010)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročníkMPK
28Blazkova JolanaNasavrky bikersJolča2010 
81Gallat MatějCK BitovskaBlesk2011 
2Janáček TomášPardubiceZÁVOĎÁK TOM2011 
6Janeš ŠimonBMX PardubiceŠIMON2010 
54Kopsová Šárkacyklobendl2011 
64Krátký Vojta*VOJTA*Horní Ředice2011 
32Krupičková AdélaKKL HlinskoÁďa2011 
39Kučera TobiášGhost junior team2010 
79Máša NicholasPřelouč2011 
72Navrátil DavidHlinskoDáda 2010 
80Nejedlá AnetaHOUNYK MTB TEAMANET2011 
27Odehnal LiborSkutečLiborek2010 
22Podstavková BarboraHradec KrálovéBarča2011 
76Ročková DenisaKostěniceDeny2010 
60Severyn RadimExpres.cz- Scott Team KolínJestřáb2010 
12Staněk JanCC ChoceňHonzik2010 
15Urban DavidSlatiňany2010 

Předžactvo (2009 a 2008)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročníkMPK
59Beděrka MatyášBike Freaks HoliceMATÝSEK2009 
25Dostál MatyášLukaviceMáťa2009 
14Douděra PetrJaroslav Kulhavý Cycling TeamPetr2009 
43Hojková KarlaStaré HoliceKarlička2008 
55Kopsa Ondřejcyklobendl2008 
48Koutný AlanSK Žamberk Tessuti sport2008 
53Kovář MelicharBike freaks HoliceMELI2009 
63Krátká ZuzkaBike freaks Holice*ZUZKA*2008 
49Kraus JanSK Žamberk Tessuti sport2008 
57Kunc TomášGHOST junior teamTOMÁŠ2009 
23Lorenc AdamHOUNYK MTB TEAM ChotěbořÁDA2009 
20Ludvíček JakubChrudimKubík2009 
35Mitvalská BarboraUNIKOVO MTB TEAMBára2009 
71Navrátilová NikolaHlinskoNikouš2008 
38Nejedlý LukášHOUNYK MTB TEAMLUKY2008 
3Panuš JakubBike Freaks Holice2009 
46Samek MathiasFarma U Tří sluncí Hroubovice2008 
68Šudoma OndraDDM HlinskoOndra2009 
41Šumpík JiříBIKE FREAKS HOLICEJirka2009 
50Vašina TimotejJaroslav Kulhavy Cycling TeamTimík2009ano
47Zezulková SimonaSK Žamberk Tessuti sport2008 

Mladší žactvo (2007 a 2006)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročníkMPK
14Blažek AlešJaroslav Kulhavy Cycling TeamAleš2007ano
67Bříza VojtěchCK MTB Maraton2006ano
29Doleček PřemyslSK Žamberk Tessuti sport2007 
7Douděra FilipCC ChoceňFilip2007 
6Douděrová KateřinaJaroslav Kulhavý Cycling TeamKateřina2006 
38Elčkner NickJaroslav Kulhavy Cycling TeamNick2007ano
25Kučera RadimGhost junior team2007 
5Lhotáková AdélaBike Freaks Holice2007ano
53Nechuta MarekBike Freaks HoliceMÁRA2007 
49Nechvíle JanCyklo Bendl--> Johny2007ano
12Novák VojtěchBike freaks HoliceRarach2007ano
11Rufr MartinBIKE FREAKS HOLICE2007 
20Svoboda MarcelUNIKOVO MTB TEAMMáca2007 
48Šudoma MatějŽdírec nad DoubravouMatěj2007 
27Šumpík PavelBIKE FREAKS HOLICEPavlík2006ano
52Urbánková BáraŠkrovádBarča2006 
16Volf MarekCK MTB MaratonVlček2006ano
51Vrátil JáchymCyklo Bendl2007 
30Zezulka AlešSK Žamberk Tessuti sport2006 

Starší žactvo (2005 a 2004)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročníkMPK
74Beneš DanielCyklo Bendl--> [STEJK]2004ano
33Dolečková ValerieSK Žamberk Tessuti sport2004 
13Doležalová MarkétaBike Freaks Holice2005ano
36Hák JakubJaroslav Kulhavy Cycling TeamHáček2004ano
9Hojka FrantišekBike Freaks Holice2005ano
32Kalousek JakubSK Žamberk Tessuti sport2005 
4Lhoták VáclavBike Freaks Holice2004ano
54Nechutová VendulaBike Freaks HoliceVENDY2005 
47Šimek FilipHorní Jelení( ͡° ͜ʖ ͡° )2005 
41Šindelářová HanaJaroslav Kulhavy Cycling TeamHanka2004ano
17Volf PavelCK MTB MaratonVlk2004ano
50Vrátil OndřejCyklo Bendl2004 

Kadeti / Kadetky (2003 a 2002)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročníkMPK
63Bukač AdamEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍNBuky2003 
57Ficek PatrikBike Freaks HolicePatrik2003ano
28Hojková ŠtěpánkaJaroslav Kulhavy Cycling Team2003ano
35Holec JiříPustá Kamenice2002 
73Horáček ČestmírCyklo BendlLétající Čestmír2003ano
69Nechvílová SilvieCyklo Bendl--> Sísa2003ano
31Sládek AdamSK Žamberk Tessuti sport2002 
37Styblík AdamJaroslav Kulhavy Cycling TeamAdam2002ano
19Svoboda MarianUNIKOVO MTB TEAMMarian2003 
56Svoboda PavelVokolek-Cycling-TeamPavlač2003ano
40Šindelář JanJaroslav Kulhavy Cycling TeamHonza2003ano

Ženy, Juniorky (2001 a starší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročníkMPK
23Blažková VendulaSupgirlsAUTOmercia1996 
1Panušová PetraSymbio+ CE.ENERGY1975 
43Štefanová KateřinaJaroslav Kulhavy Cycling TeamKáťa2001ano

Junioři (2001 a 2000)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročníkMPK
39Elčkner LukášJaroslav Kulhavy Cycling TeamLukáš2001ano
2Hájek VojtěchCyklo BendlVojta2000ano
68Krýda MiloslavCyklo Bendl--> KOCOUR2000ano
42Němec PatrikJaroslav Kulhavy Cycling TeamPatrik2001ano
3Růžička JakubCyklo BendlBlesk2000ano

Muži (1999 - 1979)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročníkMPK
46Bakeš LiborChrudim1983 
58Beran LukášGHOST TeamBERY1988 
18Čejka DanielCK MTB Maraton#Čejkys je BOREC#1999ano
71Horák JakubSK Sportík ČáslavKuba1984 
72Chaluš JaroslavBejking TeamBejking Team1989 
34Jukl LukášPardubiceI believe I can fly1999 
45Karlíček JakubJaroslav Kulhavy Cycling TeamKuba1999ano
61Luňáček JakubUNIQA JihlavaLUNY1998 
62Matějka RadimCyklo Bendl#máslo1997ano
15Pěček MartinSUPERIOR RIDERSAuto Mercia1993ano
8Pešek VojtěchCk MTB maraton HlinskoVojcek1989 
10Picka PetrSKIBIKECENTRUM.CZ teamPeťan1991 
21Rejfa JosefBike-Štěnec1985 
59Sládek TomášChrudimSláďa1988 
44Stehno FilipJaroslav Kulhavy Cycling TeamFilda1999ano
75Tichý TomášAlltraining.czDřenice1996 
22Víšek RomanSKIBIKECENTRUM.CZ team1987 
65Žalud DanielChrudimDandés1994 

Masters (1978 - 1969)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročníkMPK
70Chroumal MartinBIKE TEAM LBSMARTIN JEDE!1977 
24Kučera ViktorGhost team1975 
60Němec LubošVokolek-cycling-teamKonrad1976 
55Svoboda PavelVokolek-Cycling-TeamSipita1971ano
26Šumpík StanislavBIKE FREAKS HOLICEŠumpíček1978 

Masters 50 (1968 a starší)

st. č.jménoklub/obectext na čísleročníkMPK
64Lehký MilanCyklo Bendl1966ano

Počet potvrzených startujících: 152

Děkujeme našim partnerům!


Logo Bike Sport
Logo Marlo AB
Logo PCI - Für Bau-Profis
Logo Sportovní areály města Chrudim
Logo Stavební společnost Chrudim
Restaurace U Kapličky v Chrudimi