PODHŮRA bike 2018 Neděle 24. 6. 2018

ON-LINE PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU  bude přístupná do soboty 23.6.2018 do 18:00.

Srdečně Tě zveme!

Přijeď si 24. června 2018 zazávodit na Podhůru

Zveme všechny příznivce horské cyklistiky k účasti na sedmém ročníku PODHŮRA bike. Na krásných tratích na Podhůře si to po roce opět rozdají cyklisté všech věkových a výkonnostních kategorií.

Vlastníci licencí si to rozdají o tituly mistrů a mistryň pardubického kraje pro rok 2018!

Pokud se Ti nebude chtít potit na trati, přijď se jen podívat a podpořit závodníky.

Mistrovství pardubického kraje MTB XC 2018!

Po roční pauze se na Podhůru vrací mistrovství pardubického kraje MTB XC – v soutěžních kategoriích by tedy neměli chybět nejlepší závodníci a závodnice!

Propozice závodu

V propozicích najdeš všechny potřebné informace k závodu, včetně kategorií a oficiálního rozpisu závodu schváleného dne 14.3.2018 STK SCPK.

On-line přihláška k závodu

Můžeš se přihlásit on-line přihláškou nebo vyplněním tištěné přihlášky v chrudimském Bike Sportu. Předem přihlášení mohou mít na startovním čísle své jméno nebo přezdívku!

Časový program

Časový program jsou noty, podle kterých by měly závody probíhat. Po zkušenostech z minulých ročníků moc prosíme všechny závoďáky - přijeďte včas a nenechávejte prezentaci na poslední chvíli, ať nemusíme zbytečně posouvat jednotlivé starty. Díky!


Tak ahoj na staru, těšíme se!
Pořadatelé z MTB Chrudim a Bike Sport Chrudim

Děkujeme našim partnerům!


Bike Sport Chrudim MARLO AB Stavební společnost Chrudim s.r.o. AZ Energies Sportovní areály města Chrudim Restaurace U Kapličky v Chrudimi Auto MERCIA a.s - prodej a servis vozů ŠKODA v Chrudimi